درباره آکادمی کندل

هدف ما رساندن شما به سرمایه‌گذاری‌های موفق است، 

و در این راستا تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را ارائه دهیم.

آغاز یک سفر ماجراجویانه

آکادمی کندل توسط متخصصانی که سال‌ها در زمینه آموزش بازار‌های مالی فعالیت داشته‌اند شروع به کار کرد. با این رویکرد که آموزش و خدمات درست را به مخاطبان ارائه نماید.

بازار  آموزش و خدمات آموزشی در حوزه سرمایه‌گذاری مملو از افراد و محتواهای با سطوح گوناگون است و پیدا کردن یک منبع قابل اتکا و صحیح برای افراد به یک چالش تبدیل شده، به همین دلیل کارویژه آکادمی کندل، چنین تعریف شده:

ارائه آموزش‌های با کیفیت (هم به لحاظ محتوا و هم به لحاظ رسانه)، به اندازه (نه بمباران دانش، و نه ارائه ناکافی)، متناسب با نیاز فرد. 

ما بازارهای مالی را آنگونه که هستند معرفی می‌کنیم و روش‌های فعالیت در آنان را آموزش می‌دهیم. نه رویا می‌فروشیم و نه کاربران را ناامید میکنیم.

هدف ما در آکادمی کندل

در یک جمله هدف ما، تسهیل سرمایه‌گذاری موفق شماست.

برای همین است که آموزش‌های کاربردی وحرفه‌ای در حوزه فارکس و بازار‌های مالی به همه علاقه‌مندان و فعالین این حوزه را ارائه میدهیم. نه تنها آموزش، بلکه ارائه بسته جامع خدماتی که مورد نیاز است، در دستور کار ما قرار دارد.

برای رسیدن به این هدف، تمرکز ما بر آموزش اصولی و کاربردی است تا شما عزیزان بتوانید با اطمینان و امنیت بیشتر در معاملات خود، تصمیم بگیرید و قادر باشید با سرعت بیشتری موفقیت در این فضا را لمس کنید ما با افتخار، شما را در مسیر رشد و موفقیتتان همراهی می‌کنیم و تلاش داریم تجربه سود مستمر در بازار‌های مالی را با آموزش‌های اصولی برای شما ایجاد کنیم.

خدمات ما

آموزش

در نگاه ما، آموزش رکن اساسی موفقیت در هر حیطه‌ای است، با یادگیری صحیح می‌توان مسیر سرمایه‌گذاری موفق را هموارتر کرد، برای همین با حساسیت خاصی آموزش‌هایمان را طراحی و در معرض کاربران قرار می‌دهیم.

آموزش‌های حضوری، دوره‌های بلندمدت، وبینارهای آموزشی، آموزش‌های کاربردی و … عمده خدمات ما در بخش آموزش است، همچون:

دوره‌ آموزشی و تفریحی تور ترید ارزهای دیجیتال

زمستان ۱۳۹۹
استاد: حامد محمدی

دوره‌ آموزشی و تفریحی تور ترید فارکس

بهار ۱۴۰۰
استاد: احمد طلائی

منتورینگ

یکی از تسهیلاتی که افراد در مسیر موفقیت می‌توانند داشته باشند، برخورداری از همراهی فردی است که مسیر مدنظرشان را طی کرده باشد. این موضوع در آموزش‌های سرمایه‌گذاری و بازارهای مالی هم کاربرد دارد. 

ما کارکرد موثر منتورهای مجرب را در سرمایه‌گذاری موفق طراحی کرده‌ایم و این خدمت را به افرادی که خواستار آن هستند ارائه می‌کنیم.

تحلیل

هرقدر که در بازارهای مالی آموزش دیده باشید،تا زمانی که تحلیل درست و جامعی از آنچه پیش رویتان است نداشته باشید، توفیقات شما تنها شانس‌هایی خواهند بود که معلوم نیست تکرارپذیر هستند یا نه. بر همین اساس ما قاعده شانس را کلا کنار می‌گذاریم و قدرت تحلیل را بکارمیگیریم.

در آکادمی کندل از تحلیل‌های مختلف به لحاظ بازه زمانی انتشار، محتوا و … برخوردار خواهید بود تا دید مناسبی نسبت به حرکت‌هایی که باید داشته باشید به دست بیاورید. 

 

کندل؛ نقطه ورود به حرفه‌ای شدن …

ثبت نام

نام*

ایمیل

شماره موبایل*

کد تایید*

کد تایید ارسال شده به موبایل خود را وارد کنید