بروکر اکسنس چیست

خواندن این مطلب

7 دقیقه

زمان میبرد!

بروکر اکسنس

بروکر اکسنس چیست

بروکر Exness یک شرکت خدمات مالی جهانی است که خدمات معاملاتی را در طیف وسیعی از بازارهای مالی از جمله فارکس، سهام، شاخص‌ها، کالاها و ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. در این مقاله ما قصد داریم تا به جنبه‌های مهم بروکر اکسنس بپردازیم تا به نحوه استفاده و امنیت آن پی ببرید.

معرفی بروکر اکسنس

امنیت بروکر اکسنس

بروکر Exness، یک بروکر معتبر فارکس است که از سال 2008، به طور قانونی در بیش از 130 کشور جهان با رعایت کامل قوانین محلی فعالیت می‌کند. بروکر Exness با داشتن مجوزهای قانونی از مقامات نظارتی مانند FCA (بریتانیا)، CySEC (قبرس)، FSCA (آفریقای جنوبی) یک محیط امن را تضمین می‌کند. بروکر Exness به عنوان عضوی از کمیسیون مالی، مشتریان از پوشش بیمه ای تا سقف 20 هزار یورو می‌توانند بهره مند شوند.

 

 

 

 

امنیت بروکر اکسنس

در سال 2018، بروکر Exness حجم معاملاتی در حدود 375 میلیارد دلار را ثبت کرد. پلتفرمی‌با چنین حجمی‌ از معاملات به مکانیسم‌های قوی نیاز دارد تا بتواند استانداردهای لازم برای معامله گران تضمین کند. حفاظت از سرمایه گذار تضمین می‌کند که وجوه سپرده شده در پلتفرم هر کارگزار فارکس در صورت بروز هر گونه خطری ایمنی آن را تضمین می‌کند.

بروکر Exness دسترسی سطح بالایی از ایمنی و امنیت را برای مشتریان خود تضمین می‌کند. منطقه شخصی و دسترسی به پورتال با رمز عبور محافظت می‌شود و با قوانین حریم خصوصی محلی مطابقت دارد. ورود به پلتفرم‌های MT4 و MT5 با رمزگذاری پیشرفته و حفظ حریم خصوصی داده‌های استاندارد صنعتی مطابقت دارد.

علاوه بر موارد گفته شده، بروکر Exness یک بازیگر برجسته در بازار فارکس از سال 2008 است و با حضور در بیش از 130 کشور، جایگاه خوبی را برای خود ثبت کرده است. Exness سعی داشته است تا همواره تابع قوانین محلی باشد و یک تجارت امن و شفاف را برای کاربران خود تضمین دهد. این شرکت دارای مجوزهای قانونی از مقامات نظارتی مانند اداره رفتار مالی (FCA) از بریتانیا، کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس(CySEC)، سازمان خدمات مالی (FSA) در سیشل، کمیسیون خدمات مالی (FSC) و چندین مورد دیگر است.

همچنین، بروکر Exness یکی از اعضای کمیسیون مالی است که در صورت بروز حوادث پوشش بیمه ای تا سقف 20 هزار یورو را برای هر مشتری ارائه می‌دهد.

 

 

 

 

انواع حساب‌های معاملاتی بروکر اکسنس

آشنایی با انواع مختلف حساب‌های معاملاتی بروکر اکسنس به معامله گران بالقوه اجازه می‌دهد تا بهترین حساب که متناسب با سبک معاملاتی دلخواه آنها باشد را انتخاب کنند. حساب‌های اولیه اکسنس به عنوان حرفه‌ای یا استاندارد طبقه‌بندی می‌شوند. علاوه بر این، بروکر اکسنس یک حساب آزمایشی به معامله گران مبتدی ارائه می‌دهد تا بتوانند قبل از استفاده از حساب واقعی معامله خودشان را انجام دهند.

1_ حساب استاندارد (Standard account)

حساب استاندارد محبوب ترین نوع حسابی است که برای هر معامله گری مناسب است. با حداقل سپرده 1 دلار، اسپرد رقابتی 0.3 پیپ را ارائه می‌دهد.

2_حساب سنتی بروکر Exness (Standard cent account)

حساب سنتی استاندارد که هم برای افراد مبتدی و هم برای افراد حرفه ای که به دنبال تمرین استراتژی هستند طراحی شده است، اجازه می‌دهد تا بیش از 34 جفت ارز را در بازار فارکس معامله کنند و فقط 50 سفارش در حال انتظار همزمان می‌تواند در این نوع حساب وجود داشته باشد. میکرو لات یا معاملات برحسب واحد سنت را می‌توان با استفاده از حساب سنتی اکسنس انجام داد. این بدان معنا است که معامله‌گر می‌تواند با پول کمی‌، تجارت کند بدون اینکه به راحتی ورشکسته شود.

یک فرد مبتدی پس از واریز اولیه و تکمیل ثبت نام، پاداش دریافت می‌کند. به معامله گرانی که حساب‌های سنت را باز می‌کنند، تشویقی هزار دلاری داده می‌شود. علاوه بر این، حساب‌های سنتی استاندارد هیچ کمیسیونی ندارند.

3_ حساب Raw Spread بروکر Exness

نوع حساب Raw Spread برای معامله گران با تجربه‌ای که به دنبال اسپرد بسیار پایین و ثابت هستند بسیار مناسب است. رویکرد کمیسیون ثابت، آن را از سایر حساب‌های ب market-maker متمایز می‌کند. اسپردها بسیار کم هستند و تعداد پوزیشن‌های باز هرگز محدود نمی‌شود.

4_ حساب Zero  بروکر Exness

حساب Zero که به عنوان یک حساب حرفه‌ای شناخته می‌شود، اسپرد صفر را در 95 درصد روزهای معاملاتی برای 30 جفت ارز ارائه می‌دهد. با حداقل سپرده 200 دلاری، کارمزد 0.2 دلاری به ازای هر لات / یک طرفه را دریافت می‌کند.

5_ حساب Pro بروکر Exness

حساب Pro بروکر Excess، برای معامله گران با تجربه و حرفه‌ای مناسب است. این حساب معاملاتی دارای اجرای فوری سفارش و به ویژه بدون کارمزد است. معامله گران می‌توانند با حداقل سپرده 200 دلاری شروع کنند و اندازه لات آن با 0.01 شروع می‌شود.

Standard

Standard Cent Raw Spread Zero Pro

حداقل سپرده

فاقد حداقل سپرده 1 دلار، اما قابلیت انعطاف نیز دارد 200 دلار 200 دلار 200 دلار
پلتفرم‌ها MT4,MT5 MT4 MT4,MT5 MT4,MT5 MT4,MT5
کارمزد صفر صفر تا 3.50 در هر لات شروع از 0.2 لات برای هر طرف براساس ابزار معاملاتی صفر
کال مارجین 60درصد 60 درصد 30 درصد 30 درصد 30 درصد

نحوه ثبت نام در بروکر اکسنس

برای باز کردن حساب در بروکر Exness، ابتدا باید در وب سایت ثبت نام کنید، بنابراین برای ثبت نام در وب سایت مراحل زیر را دنبال کنید.

 • وارد وب سایت Exness شوید: به وب سایت Exness بروید و بر روی Open an Account کلیک کنید. سپس، نوع حساب خود را انتخاب کنید.

وب سایت بروکر اکسنس

 •  اطلاعات شخصی را وارد کنید: مشخصات شخصی مانند نام، کشور، ایمیل، شماره تلفن را وارد کنید. بر روی continue کلیک کنید.

ثبت نام در سایت بروکر اکسنس

 • تایید ایمیل: برای تایید ایمیل، لینکی به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود. برای تایید بر روی لینک کلیک کنید.
 •  رمز عبور را تنظیم کنید: یک رمز عبور قوی برای ورود به حساب کاربری تعیین کنید. باید بیش از 8 کاراکتر با حروف بزرگ و کوچک و اعداد باشد.
 • موافقت نامه را قبول کنید: برای ادامه فرآیند ثبت نام، قراردادهای مشتری و حفظ حریم خصوصی را بخوانید و آن را قبول کنید.
 • سپرده گذاری وجوه: برای فعال کردن حساب حداقل موجودی را بررسی و آن را واریز کنید. فرآیند افتتاح حساب تنها چند دقیقه وقت شما را می‌گیرد و ممکن است قبل از برداشت نیاز به تأیید داشته باشید. بروکر Exness حساب‌های آزمایشی را برای تمرین و آزمایش نیز ارائه می‌دهد.
 • با کلیک بر روی منوی کشویی به ناحیه عضویت خود بروید.
 • باز کردن یک حساب کاربری در منطقه شخصی خود را انتخاب کنید.

انتخاب منطقه در سایت بروکر اکسنس

 • نوع حسابی را که می‌خواهید باز کنید از لیست حساب‌های استاندارد و حرفه ای انتخاب کنید.
 • حساب تجاری بروکر Exness خود را راه اندازی کنید.
 • پس از انتخاب نوع حساب، بستر معاملاتی، حداکثر اهرم، موجودی شروع، ارز، تغییر نام مستعار و ایجاد رمز عبور بر روی Create an Account کلیک کنید تا درخواست خود را ارسال کنید.
 • اگر فرآیند موفقیت آمیز باشد حساب جدید شما در قسمت عضویت شخصی ظاهر می‌شود و می‌توانید با حساب خود معاملات را انجام دهید.

کلام آخر

بروکر Exness، با نقدینگی بالا، قیمت گذاری‌های رقابتی و تعهد به امنیت به عنوان یک کارگزار قابل اعتماد مطرح است و با استفاده از قابلیت‌هایی که بروکر Exness ارائه می‌دهد پشتیبانی لازم را از سفر تجاری افراد فراهم می‌کند.

منابع:

نوشته شده توسط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

دوره‌های جدید

دوره اشتباهات معامله‌گری
رایــگان

جستجو کنید ...

ثبت نام

نام*

ایمیل

شماره موبایل*

کد تایید*

کد تایید ارسال شده به موبایل خود را وارد کنید